שמחה

“התרכז במסע, לא ביעד. השמחה אינה מצויה בסיום הפעילות, אלא בעשייתה.”

גרג אנדרסון

את ואתה הם היוצרים את הדרך החדשה.

אנו חיים במרחב וזמן מיוחדים מאוד, בהם החיים מאוד אינטנסיביים, ונראה שהזמן חומק ובורח לנו מבין האצבעות, וכשאנו מנסים לתפוס אותו היאוש רק גובר.
עכשיו בזמן הזה, במרוץ של חיינו, יש לנו הזדמנות לפנות את הישן והמוכר, לשחרר את תפישותינו הישנות בנוגע לעולם ולעצמנו, וליצור עולם חדש ובריא יותר.
נסו לדבר אל עצמכם בזמן שאתם הולכים ברחוב. שחררו את כל מה שמוכר, חוסר האמון בעצמי ובמסוגלות שלכם לעשות וליצור דברים, הסכימו לשחרר את המבקר הפנימי המזכיר לכם בכל רגע כמה אתם לא ו…לא ו…לא – לא מוזר לחשוב שכמעט על כל דבר אתם אומרים לעצמכם “אני לא יודע”, “אולי”, “אני לא חושב”, “אין לי מושג”, “למה שזה ייתגשם לי ולא לאחר” – ואני שואל למה לא?!!!
אמרו כן לכל מה שאתם רוצים. אמרו כן ליכולות שלכם. ליופי שלכם, לאינטואיציה שלכם, לשמחה שבכם. אמרו אמן על כל מחשבה חיובית שיש לכם על עצמכם – ובכל פעם שעולה בכם מחשבה שלילית אל תלחמו בה – אנחנו הרי רואים ומבינים שמלחמות לא באמת מקדמות ובסוף כולם נפגעים. אם כך אמרו לאותה מחשבה שלילית שכבר אין לכם צורך בה. היא סיימה את תפקידה ומהיום אתם אומרים כן לחיים.

השינוי מתחיל מכם, מבפנים. וככל שיותר אנשים ייבחרו לעשות את השינוי ברמת המודעות וקבלת החיים באהבה, כך תגדל ותתגבר האהבה על פני האדמה. לאהבה יש כוח לרפא ולמלא את החיים בשמחה רבה. אהבה לחיים ולעצמכם מאפשרת שהשינוי שלכם שלי ושל אחרים יהיה אפשרי וממשי.

בכל יום יש לכם הזדמנות ליצור את חייכם מחדש. דמיינו את השינוי שאתם רוצים – הדימיון הוא כלי יצירה עוצמתי. פתחו את ידכם והיו זמינים ומבורכים באנרגיה של שמחה ואהבה ושינוי.

בברכת אור ואהבה
יוסף וקנין.

תגובות

אין תגובות עדיין

השאר תגובה